Hakkımızda

Biz kimiz?

Ixora Parfüm & Kozmetik; Dünyanın en kaliteli parfümünü üretmeye Türkiye adına bu kulvarda en iyisi olmaya adayız, bugünümüz ve geleceğimiz için insan hayatını iyileştirecek kaliteli ürün ve hizmet sunmak adına her gün daha çok çalışan, kendini istenilen parfüm ve kişisel kozmetik ürünlerinin insanlara ulaşımının kolaylaşması konusunda öncü olmaya adamış, 2000 yılında Ankara’da kurulmuş, alanında uzman bir firmadır. Resmi internet satış sitemiz www.bulsakalsak.com bir ixora kuruluşu olup fabrikamız içinde bir birimdir. Siparişleriniz aynı gün içinde gerekli kontroller yapılıp size kargo firmaları aracılığı ile gönderilir.

Kuruluşumuzdan bugüne,  alanında uzman ve tecrübeli kadromuzla deneyimlerimizi kozmetik ürünlerimize yansıtmak, müşteri memnuniyetini esas almak, üretmiş olduğumuz en kaliteli ve sağlıklı kozmetik ürünlerin, dünya devlerine rakip olabilecek nitelikle ürettiğimiz parfümlerimiz ile değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermek, yerli kaliteli ve standardize ürünler üretip piyasaya sunmaktır.

Tecrübelerimiz, bilgi birikimimiz ve deneyimlerimiz neticesinde elde ettiğimiz maddi ve manevi çıktılarımızı, ürettiğimiz kalite olarak rakipsiz kozmetik ürünlerimiz ve parfümlerimizi ulaşılabilir en kolay yollarla paydaşlarımız ile paylaşmak

Ürünlerimizin sağlık, toplumsal, ekonomik ve çevresel boyutlarını bir bütün olarak düşünerek üretmek. En doğru yolda, en doğru şekilde emin adımlarla harekete geçmek.

“İstediğiniz gibi, istediğiniz şekilde” anlayışını benimsemek ve sonucunda ortak mutluluğu paylaşmak.

Türkiye’de pek çok parfüm üreticisi var iken deneyimli ekibimiz, laboratuvarımız ve cihazlarımızla hammaddeden başlayarak bitmiş ürüne kadar ulaşan kalite standartımız ile kulvarımızda rakiplerimizle aramızı açmaktayız. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu’nun yayımlamış olduğu tüm mevzuat ve kılavuzlara uyarak, her şeyden önce sağlığı ve kaliteyi önemsememiz dolayısı ile alanımızda öncü bir firmayız.