Hakkımızda

Biz kimiz?

Ixora Parfüm & Kozmetik; Dünyanın en kaliteli parfümünü üretmeye Türkiye adına bu kulvarda en iyisi olmaya adayız, bugünümüz ve geleceğimiz için insan hayatını iyileştirecek kaliteli ürün ve hizmet sunmak adına her gün daha çok çalışan, kendini istenilen parfüm ve kişisel kozmetik ürünlerinin insanlara ulaşımının kolaylaşması konusunda öncü olmaya adamış, 2000 yılında Ankara’da kurulmuş, alanında uzman bir firmadır. Resmi internet satış sitemiz www.bulsakalsak.com bir ixora kuruluşu olup fabrikamız içinde bir birimdir. Siparişleriniz aynı gün içinde gerekli kontroller yapılıp size kargo firmaları aracılığı ile gönderilir.

Amacımız

Kuruluşumuzdan bugüne,  alanında uzman ve tecrübeli kadromuzla deneyimlerimizi kozmetik ürünlerimize yansıtmak, müşteri memnuniyetini esas almak, üretmiş olduğumuz en kaliteli ve sağlıklı kozmetik ürünlerin, dünya devlerine rakip olabilecek nitelikle ürettiğimiz parfümlerimiz ile değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermek, yerli kaliteli ve standardize ürünler üretip piyasaya sunmaktır.

İlkelerimiz

1- Tecrübelerimiz, bilgi birikimimiz ve deneyimlerimiz neticesinde elde ettiğimiz maddi ve manevi çıktılarımızı, ürettiğimiz kalite olarak rakipsiz kozmetik ürünlerimiz ve parfümlerimizi ulaşılabilir en kolay yollarla paydaşlarımız ile paylaşmak

2-Ürünlerimizin sağlık, toplumsal, ekonomik ve çevresel boyutlarını bir bütün olarak düşünerek üretmek. En doğru yolda, en doğru şekilde emin adımlarla harekete geçmek.

3- “İstediğiniz gibi, istediğiniz şekilde” anlayışını benimsemek ve sonucunda ortak mutluluğu paylaşmak.

Neden Farklıyız?

Türkiye’de pek çok parfüm üreticisi var iken deneyimli ekibimiz, laboratuvarımız ve cihazlarımızla hammaddeden başlayarak bitmiş ürüne kadar ulaşan kalite standartımız ile kulvarımızda rakiplerimizle aramızı açmaktayız. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu’nun yayımlamış olduğu tüm mevzuat ve kılavuzlara uyarak, her şeyden önce sağlığı ve kaliteyi önemsememiz dolayısı ile alanımızda öncü bir firmayız.

Sıkça Sorulan Sorular

Hangi Kod ? Hangi Parfüm?

Hangi parfüm hangi kod bunun için sağ tarafta bulunan 7/24 canlı destekten iletişime geçiniz veya resmi satış sitemiz destek@bulsakalsak.com canlı desteğine sorabilirsiniz. Sorularınız 24 saat içinde yanıtlanacaktır.

Siparişini Verdiğim Parfüm Ne Zaman Gelir?

Fabrikamız Ankara merkezdedir. Bulsakalsak.com resmi satış sitemizdir. Bulsakalsak.com 15:00’e kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Bulunduğunuz Şehir / İlçeye göre kargo teslimatları farklılık göstermektedir. Bulsakalsak.com sistemlerinde cep telefonunuza kısa mesaj ile kargonun takip numarasını ve size ne zaman ulaşacağına dair mesajı gönderecektir.

Mağazanız Nerede?

Türkiye ve Yurt dışı mağaza adreslerimiz sitemizde MAĞAZALAR bölümünde harita üzerinde yerleri işaretlenmiş ve adresleri güncel bir şekilde yayınlanmıştır.  Mağazalarımız için buraya tıklayınız

Sorularınızı bekliyoruz?

Aklınıza takılan ne olursa olsun 7/24 destek hattımızdan bize sorabilirsiniz? Arkadaşlarımız sizden gelecek soruları cevaplamak için beklemekteler.
Sorularınız 24 saat içinde yanıtlanacaktır.

Bize Sorun? 7/24 Müşteri Desteği